Výstava

Výstava proběhne v sobotu 13. května od 12.00 do 16.00 a vstup na ni je volný. Seznámit se budete moci s produkty a službami následujících vystavovatelů:

Představení vystavovatelů aneb co bude k vidění a vyzkoušení na stáncích

ATELION, Středisko ELSA, ČVUT

Na stánku bude k vidění kompletní sada hmatáků (hmatových letáků) z Atelionu Střediska ELSA na pražském ČVUT.

Cash Reader

Cash Reader je mobilní aplikace pro rozpoznávání bankovek. Lidem s těžkým postižením zraku tak může posloužit jako kompenzační pomůcka, prostřednictvím které mohou bankovky snadno identifikovat. Na stánku aplikaci představíme, pomůžeme s instalací a naučíme jak ji ovládat. Návštěvníkům, kteří aplikaci znají, představíme nové funkce.

Ergones - sociální firma

Nenechte si ujít příležitost vidět nejnovější mobilní telefony a ruční kamerové lupy pro zrakově postižené na výstavě Agora. Přijďte se za námi podívat, co nového jsme si pro vás připravili.

GALOP, s.r.o.

Společnost GALOP na stánku představí průřez aktuální nabídkou s důrazem na novinky. :-) Kamery s hlasovým výstupem OrCam MyEye a OrCam Read, kamerová lupa RUBY 10 (+ starší menší verze z řady RUBY), braillské řádky Focus 40 a 14, Orbit Writer, ozvučené telefony BlindShell Classic, speciální aplikace WinMenu 2 Beletrik…

Matapo Distribution Europe s.r.o.

DotPad - první taktilní grafický display, který umožňuje uživatelům hmatově vnímat obrazy, grafy a další vizuální informace, které by jinak byly pro ně nedostupné. 

SAGITTA Ltd., spol. s r.o.

Na stánku společnosti Sagitta si budete moci prohlédnout a vyzkoušet pomůcky pro slabozraké a nevidomé.

Touch & Speech

V našom prezentačnom stánku sa návštevníci Agory budú môcť oboznámiť s aplikačným setom Corvus na sprístupnenie mobilných telefónov s operačným systémom Android. Predstavíme horúce novinky a návštevníci si budú mnohé môcť vyskúšať na predinštalovaných telefónoch. V prezentačnom stánku budú k dispozícii priamo tvorcovia Corvusu, ktorí radi odpovedia na vaše otázky.

Unified Design System (Raiffeisen Bank International)

Na vystavovateľskom mieste by sme radi predstavili návštevníkom Agory našu prácu (uds.kitchen) a našu snahu tvoriť design bankových aplikácií s ohľadom na špecifické potreby ľudí. Chceli by sme sa porozprávať s ľuďmi o ich skúsenostiach s bankami a prípadne aj pozvať na nedeľný workshop. Návštevníci by si od nás mohli odniesť malú pozornosť a zapojiť sa napr. do žrebovania o vecnú cenu, ktorú poskytneme.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info