Rozvrh workshopů jarní Agory 2022

Neděle 15. 5.

Martin Baláž, Jan Pokorný: Pracujeme se zvukem za pomoci odečítačů obrazovky

učebna 105

  • 9:30
    • Petra Dvorská
    • Ondřej Dvorský
    • Radim Charvát
    • Ondrej Kováč
  • 12:30
    • Petr Adamec
    • Michal Raclavský
    • Radek Baštář
    • Jana Homolová
    • Jiří Holzinger
    • Martin Klein

Roman Kabelka: Úvod do produkce audia v aplikaci REAPER

učebna 106

  • 9:30
    • Marek Střelec
    • Petr Adamec
    • Michal Raclavský
    • Radek Baštář
    • Jiří Holzinger
  • 12:30
    • Adam Knötig
    • Eva Moravcová
    • Lucie Hanusová

Dan Patzelt: Aplikace pro čtení hmatových obrázků – osobní asistent pro rozvíjení prostorové představivosti u nevidomých a slabozrakých dětí

učebna 107

  • 9:30
    • Zuzana Kielarová
    • Petr Červenka
    • Eva Moravcová
    • Lucie Hanusová

Lukáš Tyrychtr, Bohdan Milar: Fegora po dvou letech

učebna 110

  • 9:30
    • Martin Klein
    • Adam Knötig
    • Noémi Tóthová
  • 12:30
    • Marek Durila
    • Jan Danko

Jana Kuklová, Miloš Kukla: Jak se tvoří mobilní audio hra

učebna 117

  • 12:30
    • Eliška Pavlíčková
    • Zbyněk Hlaváček
    • Zuzana Kielarová
    • Silvia Nazarjan
    • Lukáš Hosnedl

Marek Salaba, Zdeněk Bajtl: Chytré příslušenství k iPhone – workshop verze 5.0

knihovna

  • 9:30
    • Silvia Nazarjan
    • Jana Homolová
    • Marek Durila
    • Jan Danko
  • 12:30
    • Petra Dvorská
    • Ondřej Dvorský
    • Radim Charvát
    • Noémi Tóthová

Sobota 14. 5.

Matěj Plch: Jieshuo Plus pod drobnohledem: Mapujme a diskutujme!

učebna 105

  • 13:30
    • Petr Adamec
    • Michal Raclavský
    • Eva Moravcová
    • Marek Durila
    • Jiří Sedláček
  • 14:45
    • Marek Střelec
    • Jiří Holzinger
    • Jan Danko
    • Michal Krejčí
    • Vladan Kopecký

Jan Balák: Jak na bankovní identitu a datové schránky

učebna 106

  • 13:30
    • Zdeněk Bajtl
    • Marek Střelec
    • Radim Velička
    • Martin Klein
    • Jiří Holzinger
    • Jan Danko
  • 14:45
    • Eliška Pavlíčková
    • Zbyněk Hlaváček
    • Radek Baštář
    • Petra Dvorská
    • Ondřej Dvorský
    • Radim Charvát

Karel Giebisch: Představení systému Reservio

učebna 110

  • 13:30
    • Noémi Tóthová
    • Lucie Hanusová
    • Zuzana Kielarová

Dan Patzelt: Vytvářejte hmatovou grafiku sami doma – objevte levnou a efektivní metodu tvorby taktilních obrázků

učebna 114

  • 13:30
    • Radim Charvát
    • Petr Červenka
    • Libor Čába
  • 14:45
    • Ondrej Kováč
    • Eva Moravcová
    • Josef Konečný

Radek Seifert, Barbora Bertlová: HMATÁKY – Nová cesta ke hmatové grafice a bodovému písmu

učebna 117

  • 13:30
    • Silvia Nazarjan
    • Jana Homolová
    • Eva Kadlecová
    • Martin Krumpholc
    • Miroslava Kubicová
  • 14:45
    • Petr Adamec
    • Michal Raclavský
    • Martin Klein
    • Libor Čába
    • Zuzana Kielarová

Jan Hadáček, Jan Charvát: Seznámení s BlindShell Classic 2

učebna 118

  • 13:30
    • Radek Baštář
    • Petra Dvorská
    • Ondřej Dvorský
    • Michal Krejčí
  • 14:45
    • Lucie Hudcová
    • Michal Filinger
    • Lucie Hanusová

Marek Salaba: Systém v systému aneb virtualizace na Macu

knihovna

  • 14:45
    • Radim Velička
    • Marek Durila
    • Noémi Tóthová
    • Jiří Sedláček
    • Roman Kabelka​

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info